Výrobky

Matrac do postele. Aký si vybrať?

Spánok by ste nemali brať ako samozrejmosť, ale ako prirodzenú potrebu človeka, bez ktorej by sme neprežili. A práve preto by sme nemali brať spánok na ľahkú váhu a dopriať si 7 až 9 hodín kvalitného, pravidelného spánku každý deň. Ako zlepšiť svoj spánok. Ak si chcete nastaviť pravidelný spánkový režim, dôležité je, aby ste chodili spať v pravidelnom čase. Pre naozaj komfortný spánok by ste však mali investovať aj do kvalitného matraca. Samotná posteľ nezohráva pre kvalitu nášho spánku veľkú rolu. Dôležitejší je matrac, ktorý do nej zvolíte.

spánok

Matrac by mal byť kupovaný personalizovane priamo pre vás. Žiadne dedenie či kúpa na slepo neprichádzajú v prípade matracov do postele do úvahy. Matrac má vplyv nielen na váš každodenný spánok, ale aj na zdravie. Zobudili ste sa už niekedy ako keby vás prešiel vlak? Bolesť svalov, kĺbov a hlavy ráno po prebudení môže mať za následok zlá tvrdosť matraca. Je úplne normálne, že sa na tvrdom povrchu nevyspíte. Naopak vás partner potrebuje matrac najvyššej tvrdosti. Nehanbite sa tvrdosť matraca vyskúšať v niektorej zo špecializovaných predajní.

posteľ

Penové či pružinové matrace?
Zatiaľ čo v minulosti boli v prevahe pružinové matrace a mohli ste ich nájsť v každej domácnosti, dnes sú na prvých miestach penové matrace. Kvalitné matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace z pamäťovej peny vám zabezpečia komfort počas spánku. Pamäťové pena sa prispôsobí krivkám vášho tela a budete sa cítiť ako v bavlnke.
Pri kúpe matraca nenechajte nič na náhodu a vyberajte si predajcu, ktorý sa venuje predaju matracom do postele roky a svoju prácu vykonáva kvalitne. Takýmto predajcom je aj segum.sk. Odborníci vám pomôžu s výberom a kúpou toho správneho matraca priamo pre vás. Navštívte stránku segum.sk alebo jednu z kamenných predajní v Žiline, Banskej Bystrici a ďalších mestách a svoj nový kvalitný matrac môžete mať doma aj vy.