Služby

Čistenie kobercov v Poprade

Trápi vás znečistený koberec, no predstava tepovania koberca vo vás vyvoláva maximálnu nechuť? Prinášame vám pohodlné a účinné riešenie. Spoločnosť Grant – Upratovací servis realizuje profesionálne čistenie kobercov Poprad Upratovanie-grant za výhodné ceny. Váš koberec bude vyčistený pomocou profesionálnej techniky, čo prinesie maximálne pozitívne výsledky. Nebude vás to stáť žiadnu námahu a vašu energiu môžete radšej vložiť do niečoho, čo vám urobí radosť. Môžete využiť aj jednu z mnohých ďalších upratovacích služieb spoločnosti Grant. Pre firmy je veľmi obľúbené upratovanie kancelárií. Ide o komplexnú službu, ktorá sa postará o čistotu vašich kancelárskych priestorov a k nim prislúchajúcich toaliet a kuchyniek.

svetlá izba

Nemusíte sa po náročnom pracovnom dni zdržovať v kancelárii ďalšie hodiny navyše, aby ste vysávali, vynášali smeti, či utierali prach. Vložte túto úlohu do rúk spoločnosti Grant a užívajte si nádherne čistú kanceláriu, ktorá bude vašou pýchou. Nezabúdajte na to, že čistá a uprataná kancelária vás bude pozitívne reprezentovať pred klientmi, ale zároveň vám poskytne zdravé pracovné prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne. To sa priaznivo prejaví aj na vašom pracovnom výkone, prípadne na výkone vašich zamestnancov. Ďalej neváhajte využiť chemické čistenie podláh, extrakčné čistenie čalúnených častí nábytku alebo umývanie okien.

vysávanie

Spoločnosť Grant – Upratovací servis svoje služby ponúka v meste Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, ale aj vo Vysokých Tatrách. Konkrétne upratovacie služby si môžete objednať telefonicky na čísle +421 905 357 249. Spoločnosť Grant vám vyjde maximálne v ústrety vo vašich požiadavkách. Samozrejmosťou je precízne odvedená práca, diskrétnosť a profesionalita. Ak vás upratovacie služby spoločnosti Grant zaujali, neváhajte nahliadnuť do blogu na ich webovej stránke, kde nájdete mnohé ďalšie užitočné informácie a tipy ohľadom upratovania, čistenia a dezinfekcie.