Výrobky

Vanocne svetielka

Milujete Vianoce tak ako ja? Vianočné pečivo, kapor so zemiakovým šalátom a rezne na stole.. to je niečo, čo ja nesmiem vynechať ani jeden rok. U mňa je to jednoducho tradícia. A síce žijem v zahraničí, ale na svoje tradície nedám dopustiť a nezabúdam na ne. Plno ľudí, keď príde a presťahuje sa do iných krajín do zahraničia, sa prestane zaujímať o svoje korene a tradície, ale ja to tak nemám a mám ich zakorenené hlboko v srdci.

s

A jednou z najväčších vianočných tradícií v Českej republike je samozrejme vianočný stromček. Vianočný stromček my v našej rodine každý rok zdobíme a je to asi jedna z najkrajších vecí, čo práve na Vianociach môže byť. Niekto má umelý stromček a niekto živý, to už záleží na každom, ako sa rozhodne. Ale ja preferujem živý stromček, je to jednoducho taká klasika. Ale je fakt, že zase umelý stromček vám vydrží pokojne päť rokov a nezvädne a môžete ho používať každý rok. A samozrejme stromček sa každý rok na Vianoce aj zdobí. Čím? Svetelnou reťazou na stromček veselevianoce.sk. Ten môže mať rôzne farby, napríklad bielu, čiernu, modrú, červenú a podobne.

s

Na vianočnom stromčeku to vyzerá vždy krásne a bez nádherného ozdobného vianočného stromčeka si jednoducho Vianoce v žiadnom prípade nedokážem predstaviť. Okrem svetelných reťazí ho tiež môžete ozdobiť vianočnými bankami a takými vianočnými čokoládkami. Pamätám si, že mamka ich vždy na vianočný stromček dávala a my sme tie čokoládové ozdobičky potajomky so sestrou ujedali. Bola to sranda a rada na to spomínam, to sú jednoducho veci a spomienky, ktoré už nám nikto nevezme a teraz sa s dcérou vraciam späť do detstva, pretože ona to prežíva úplne rovnako, ako ja a je malinká, takže logicky ešte význam Vianoc úplne nechápe, ale to nevadí. Podstatné je, že sa vždy na Vianoce stretneme všetci zdraví av pohode ako rodina, som za to rada.