Výrobky

Moderná klimatizácia

Neviete sa dočkať teplého letného počasia? Výrazne horúce dni však so sebou prinášajú aj nepríjemnosti v podobe prehriatych bytov, či domov. S týmto problémom si jednoducho a rýchlo poradí správne inštalovaná klimatizácia. Pri výbere montážnikov siahajte po skúsených firmách, inak výsledok nemusí byť taký, ako očakávate. My by sme vám radi odporučili profesionálov z firmy MasterKlima. Môžete sa spoľahnúť na ich bohaté skúsenosti s montážou klimatizácii na Slovensku, ale aj v zahraničí. Nemusíte sa trápiť ani so zháňaním informácií a zdĺhavým robením si prehľadu v klimatizačných jednotkách dostupných na slovenskom trhu.

klimatizácia

MasterKlima vám ponúka výlučne kvalitné klimatizácie, ktoré sú nimi overené a odporúčané. Medzi také klimatizácie patrí aj Samsung Windfree Comfort 2,5kW. Táto klimatizácia sa vyznačuje nízkou hlučnosťou. Ponúka vám štvorcestné prúdenie vzduchu a samozrejmosťou je aj indikátor znečistenia filtra. Zaujímavé je aj to, že klimatizácia detekuje vašu polohu v miestnosti a cielene primárne chladí priestor mimo vás, aby na vás neprúdil chlad. Je to klimatizácia ovládateľná hlasom, čo ponúka naozaj to najjednoduchšie ovládanie a riešenie pre vaše moderné bývanie.

klimatizácia

Pri tejto klimatizácii sa nemusíte obávať nepríjemného silného prúdenia chladného vzduchu, ktoré často odrádza ľudí od kúpy klimatizácie. Výhodou modelu Samsung Windfree je aj jeho hygienickosť. Disponuje samočistením, ktoré úspešne bojuje so vznikom plesní, či kumulácii baktérií. Vnútro klimatizačnej jednotky je sterilizované a vysušované, takže neposkytuje živnú pôdu pre už spomínané plesne. Aj životnosť tejto klimatizácie vás milo prekvapí. Určite vás poteší aj až trojročná záruka na toto zariadenie. Prezrite si ponuku aj ďalších moderných, výkonných a účinných klimatizácii na webovej stránke firmy MasterKlima a postarajte sa o pohodlie pre vás a vašu rodinu počas celého leta.