Služby

Objavte siedme neba s masážou prostaty

Prostata je orgán, ktorý sa často pretriasa v masmédiách, pretože sa v poslednej dobe zvýšil počet mužov, ktorí trpia nádorovým ochorením pohlavných orgánov, čo okrem iného súvisí so stresom a nevhodnou životosprávou, najmä so skladbou jedálnička. V tejto súvislosti sa okrem iného hovorí o chorobnom zväčšovaní prostaty – spočiatku o benígnom procese, ktorý sa neskôr môže zvrtnúť do maliginity a rakovinového bujnenia.

nahé dievča

Starať sa o svoju prostatu sa oplatí, a okrem zaradenia vhodných potravín možno na ňu preventívne aj liečebne pôsobiť napríklad konzumáciou prírodného lieku Saw Palmetto, avšak prostata je tiež orgán, ktorý umožňuje prežiť neobyčajné sexuálne zážitky. Možno ju totiž jemne masírovať – dráždiť a priviesť tak muža k silnému vnútornému orgazmu. Tento zážitok vám môže navodiť erotický masážny salón.

dievča na masážach

Keď sa masáž prostaty spojí s masážou lingamu – masáž prostaty tantradiamond.sk vyvoláva veľkú vlnu eufórie a sexuálnej energie, a pokiaľ ju spojíte s masážou lingamu, s mužmi to môže poriadne zacvičiť. Je to veľmi silný sexuálny podnet a niektorí si pri ňom aj pekne zakričia a zastonávajú. Masáž prostaty uvoľňuje emócie a je možné ju odporučiť každému, kto má problém sa uvoľniť ako pri sexe, tak aj pri masturbácii. Mužom to tiež viac otvára cestu do vlastného vnútra a lepšie chápu pozíciu svojich partneriek, ktoré vyžadujú pri sexe najmä nežnosti, dotyky a maznanie.

Keď sa do hry zapojí aj pupok – nebojte sa do hry zapojiť aj pupok, môžete sa s masérkou dohovoriť, že využijete spoločne všetkých rúk na to, aby ste zaistili súčasne dráždenie pupku, penisu i prostaty. Pokiaľ sa tieto tri orgánové systémy prepoja, môžete vzlietnuť až k tomu pomyselnému siedmemu nebu a pripadať si, že ste priamo prepojení s božskými bytosťami. Pupok je veľmi silná erotogénna zóna, ktorú môžete dráždiť aj ženám, súčasne napríklad s dráždením klitorisu, čo im môže navodiť príjemný hlboký orgazmus.