Výrobky

Zistite, či máte doma dobrú vodu

V každej domácnosti voda chutí úplne inak. Niekedy však nie je vhodná na pitie a skôr vám ublíži, ako dodá energiu a zdravie. Je dôležité, aby ste si odmerali Ph vody. Niektorí ľudia však nevedia ako na to, alebo koho volať, aby vám toto meranie spravil. Pýtate sa teda ako merať ph vody? Ubezpečím vás, že je to úplne jednoduché a zvládne to úplne každý, čiže aj neschopný človek. Na tejto stránke si viete za dobrú cenu objednať domáci test vody. V balení sa nachádza podrobný a zrozumiteľný návod, ktorý si prečítate a určite podľa neho zistíte, že to je úplne jednoduché a zvládnete to doma sami.

Meranie ph vody v bazéne

Ďalej obsahuje indikačný papierik (tester) a farebnú šablónu na vyhodnotenie. Nepotrebujete na to žiadne odborné vzdelanie a skúsenosti. Výsledky rozboru vody budete môcť vidieť do 1 minúty a vďaka tomu budete môcť čo najskôr riešiť prípadný problém s vodou. Ak vám teda výjdu nepriaznivé výsledky, určite dlho nerozmýšľajte a kontaktujte zamestnancov tejto firmy. Skonzultujú s vami všetky riešenia a zadarmo vám navrhnú riešenie ako efektívne odstrániť problémy s vodou. Pomocou týchto domácich testov môžete zistiť aj ph vody v bazéne, pokiaľ ho v lete používate vo svojej domácnosti. Určite viete, že nepriaznivé ph vody v bazéne má nepriaznivý vplyv na vaše telo.

Farebná šablóna

Čo sa týka ph vody v domácnosti, je dôležité neutrálne ph, hlavne z hľadiska používania spotrebičov, ako sú napríklad práčka alebo umývačka riadu. Ak bude voda vo vašej domácnosti dlhodobo tvrdá, môže poškodiť vaše spotrebiče tak, že ich nebudete môcť opraviť a jediným riešením bude kúpa nových. Určite nezanedbávajte meranie hodnoty ph vo vode. Pokiaľ budete mať tvrdú vodu a budete to čo najskôr riešiť, predídete tým problémom so spotrebičmi a vaše telo sa budete cítiť omnoho lepšie a zdravšie. Navyše mnoho žien má kvôli tvrdej vode lupiny, s ktorými nie sú spokojné a nevedia sa ich natrvalo zbaviť. Meranie ph vody a následné vyriešenie problému vám tak pomôže so všetkými starosťami a váš život tak bude omnoho lepší a krajší.