Nezařazené

Výhody plastových obálok

Keď sa povie plastová obálka, myslí sa tým doslova obálka vyrobená z materiálu, ktorým je plast. Jej prvotnou výhodou oproti klasickým papierovým obálkam, je jej odolnosť. Výborne odoláva vode, prachu a iným nežiadúcim látkam a pôsobeniam. Takže si môžete byť istý, že tovar bude doručený adresátovi v pôvodnom, čo znamená v neporušenom stave. Ak vám na preprave vašej zásielky záleží, možno vám dáva zmysel uprednostniť práve plastovú obálku pred akoukoľvek inou. Plastové obálky si môžete objednať na našej webovej stránke, kde istotne oceníte ponuku zvýhodnených cien pri väčšom počte kusov plastových obálok.

biela plastová obálka

Takže máte možnosť objednať ci celé balenia za priaznivé ceny. Plastové obálky nájdete nie len v klasickej bielej farbe, ale dostupné sú aj v sivej, čiernej a vôbec v ostatných farbách. Pozrite si našu ponuku s fotogalériou a popisom jednotlivých produktov a v prípade záujmu už stačí len vyplniť objednávkový formulár a plastové obálky máte u vás doma alebo vo firme v priebehu dvoch až troch pracovných dní. Potom už môžete pokojne baliť, či už oblečenie, knihy alebo iné predmety, pre ktoré sa plastové obálky bezvýhradne hodia a posielať ich práve tam, kam potrebujete a kde na tovar čakajú jeho prijímatelia.

farebné plastové obálky

Plastové obálky nájdete v rôznych požadovaných veľkostiach. To je prvá vec pri ich výbere. Zvoliť si potrebný formát. Môžete si vybrať plastovú obálku s uškom, ktoré umožňuje jednoduchšiu manipuláciu so zásielkou a jej nenáročné premiestňovanie. Niektorí uprednostnia z určitých dôvodov priesvitné plastové obálky, kedy je tovar vo vnútri v obálke viditeľný. Novinkou medzi plastovými obálkami sú takzvané kompostovateľné obálky. Ináč, plastové obálky sú vyrobené z recyklovateľného materiálu, takže pôsobia na životné prostredie šetrne. Niektoré z plastových obálok dostali pomenovanie kuriérske plastové obálky, ktoré sú určené na prepravu kuriérom. Môžu byť vybavené praktickým uzatváraním.