Nezařazené

Bohémske masáže len pre Vás

Máte pocit, že Vám niečo chýba? Cítite sa preťažený a túžite po dokonalom relaxe? Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu. V našom Tantra Bratislava Bratislavatantra.sk dosiahnete dokonalý oddych a verte, že tu razom zabudnete na okolitý svet vonku, na starosti a povinnosti. Tu sa dokonale odreagujete a budete vnímať len a len danú príjemnú chvíľu, ktorá Vám mnoho dá a naučí Vás veľa o Vašom vlastnom tele. Mnoho ľudí ešte nepozná tantrické masáže, no je priam žiadúce aby ich mohol vyskúšať každý. Pri tantra masážach sa dokonale uvoľníte a Vaše telo sa perfektne zladí s Vašou mysľou. Počas celej doby tantra masáže Vás bude sprevádzať príjemná a pôvabná tantra masérka, ktorá je profesionálne vyškolená v oblasti tantra masáží. Preto sa nie je dôvod obávať, tu budete v dobrých rukách profesionálok.

dokonalý svet

Vaše telo dokonale zrelaxuje a Vaša myseľ sa prečistí od všetkého nahromadeného napätia.

V prvom rade je nutné zvoliť si formou online výberu tantra masérku, ktorá Vám bude najviac vyhovovať a ktorá Vás bude počas celej doby v salóne sprevádzať. Objednanie sa na tantra masáž musí byť minimálne hodinu vopred, aby sme pre Vás mohli v salóne všetko zabezpečiť a aby ste si to u nás čo najlepšie užili.

masážne produkty

Tantra masérka sa o Vás a Vaše pohodlie bude starať po celý čas, taktiež na úvod masáže bude pre Vás pripravené malé občerstvenie, po ktorom sa odoberiete do súkromných priestorov, kde na Vás bude čakať všetko pripravené a teda vy si tak môžete užívať príjemné a čisté prostredie, omamnú vôňu masážnych olejov ale aj sprcha či kúpeľ ktorý Vás napomôže dokonale naladiť pred samotnou masážou no aj po nej splní svoj účel. Ako samozrejmosť je Vám venovaný čas po masáži, ktorý je potrebný pre pomalé a kľudné navrátenie sa do,,reality,, a vy si tak budete môcť nasať ešte zvyšky príjemného relaxu po samotnej tantra masáži.