Nezařazené

Nadčasové rifľové bundy v šatníku

Rifľové bundy sa nosia naozaj už veľmi dlho. Už niekoľko desaťročí sú súčasťou šatníkov aspoň dvoch generácií. Hodia sa každému bez ohľadu na vek. Dodávajú mladistvý vzhľad a ležérny tón každému outfitu. Skvelo sa hodia na vrstvenie. Rifľová bunda sa skvele nosí v kombinácii s mnohými rôznymi kúskami. Dnes už ju zladíte takmer k čomukoľvek. K nohaviciam rovného alebo širokého strihu dodá outfitu uvoľnenie a ležérny nádych. Látka na ostatných kúskoch môže byť aj nápaditejšia. Vzory i tvary sú vítané, ak sa vám páčia. Široké nohavice v bledej farbe, top bez rukávov ku krku v čiernej a rifľová bunda oživia váš letný večerný outfit na stretnutie s priateľmi. Nič nepokazíte ani lodičkami. Dôležité, aby celkový outfit pôsobil harmonicky a vy ste sa cítila naozaj veľmi fajn.

dievca v riflovej bunde

Rifľová bunda z džínsoviny je veľmi príjemným materiálom nielen na jar a na jeseň. Aj v lete mávame dni, kedy sa hodí nejaká ľahká bundička. Rifľové bundy pekne ukážu aj na šatách, maxi šatách, alebo mini šatách. Doladíte ich k sukni z rôznych materiálov i farieb. Bunda sa dá nosiť k teniskám, topánkach, balerínkam i k lodičkám. Jednoducho celkovo univerzálny kúsok, akých sa nájde málo.

dama v riflovej bunde

Rifľové bundy od BIG STAR sú rôznych strihov a prevedení. V e-shope nájdete klasické obľúbené strihy v modrej alebo čiernej farbe a tiež mnohé zaujímavé vychytávky. Rifľová bunda s nastaviteľnou šírkou je určite jednou z nich. BIG STAR rifľové bundy sú pekne ušité, bavlnené a aj pri mnohých praniach si zachovávajú svoj vzhľad a štýl.

Doplňte si šatník peknými štýlovými rifľovými bundičkami od BIG STAR. Tieto univerzálne kúsky sa vám budú hodiť v rôznych ročných obdobiach a je veľký predpoklad, že tak rýchlo naozaj z módy nevyjdú. Veď už sú tu s nami dlhý, predlhý čas a iste ešte dlho zostanú. Rifľová bunda je šik a má svoj vlastný módny štýl s nádychom rebélie i nežnosti.