Služby

Najlacnejšia oprava potrubí v Bratislave a okolí

Zrejme sa všetci zhodneme na tom, že upchatá kanalizácia patrí k najnepríjemnejšie problémom v domácnosti. Preto v takých situáciách hľadáme tú najrýchlejšiu pomoc. A presne tú Vám poskytne spoločnosť AB-krtkovanie. Naše služby Vám totiž ponúkame nonstop. Obávate sa však, že promptná oprava kanalizácie bude vykompenzovaná neúmerne vysokým poplatkom? S nami sa takých nepríjemných prekvapení báť nemusíte. Zabezpečujeme lacné krtkovanie v Bratislave a okolí. Nehrozia Vám žiadne skryté poplatky, či navýšená suma kvôli doprave. Ponuka našich služieb a cien je transparentná, čím docielime maximálnu spokojnosť zákazníka.

pokazene wc

Našu firmu AB-krtkovanie môžete kontaktovať v akýchkoľvek prípadoch spojených s poruchou na Vašej kanalizácii. Či už Vám zle odteká odpad z kuchynského drezu alebo sa Vám úplne upchal odpad z WC, my daný problém vyriešime. Disponujeme kvalitnou technikou, aká si poradí s akoukoľvek nečistotou v potrubí. Miesto a charakter poruchy na potrubí vieme ľahko detekovať TV monitoringom kanalizácie, počas ktorého zavedieme systém kamier priamo do potrubia a odhalíme lokáciu problému a aj jeho príčinu. Keď už budeme presne vedieť, čo Vaše nepríjemnosti v domácnosti spôsobilo, zvolíme si metódu, akou budeme ďalej postupovať.

porucha potrubia

Veľmi populárne je vysokotlakové čistenie potrubia. Vysokým tlakom vody precízne odstránime nánosy usadenín nečistôt, vrátane tuku z kuchynského odpadu. Výsledok sa dostaví rýchlo a vy sa môžete tešiť z plne funkčnej kanalizácie. Ďalší spôsob čistenia potrubí je elektromechanické odstraňovanie nečistôt. Ohybnými železnými špirálami tak mechanicky vyčistíme potrubie s ľubovoľným priemerom. Ak však nastala závažnejšia porucha na potrubí, ako jeho mechanické poškodenie prasknutím, či preliačením, pristúpime k jeho výmene. Samozrejme sa na nás môžete obrátiť aj s menej náročnými požiadavkami, ako napríklad s výmenou batérie, osadením WC a podobne. Kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle 0940 367 897, a to kedykoľvek potrebujete. AB-krtkovanie je tu pre Vás nonstop.