Výrobky

Štýlové a bezpečné sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie je spojením jedinečnosti a luxusu, preto by nemalo chýbať v žiadnom modernom interiéri alebo exteriéri. Ak túžite po nadčasovom dizajne a zároveň chcete zachovať pocit bezpečnosti, sklenené zábradlie na balkón Lmmont je pre vás správnou voľbou. Sklenené zábradlie prináša do vášho priestoru eleganciu a moderný dizajn. S maximálnym priehľadom vytvára pocit otvorenejších a opticky väčších priestorov, čím dodáva vášmu domovu jedinečný štýl. Sklenené zábradlie môže byť ukotvené rôznymi spôsobmi. Štandardne sa používajú bodové úchyty v povrchovej úprave nerez, no existuje aj možnosť kotvenia do hliníkového profilu. Z nespočetných možností na výber, si môžete prispôsobiť zábradlie vašim konkrétnym potrebám.

balkón

Zábradlie sa vyznačuje jednoduchou údržbou. Stačí ho pravidelne čistiť, aby zostalo priehľadné, čisté a jasné. V porovnaní s inými materiálmi, ako je drevo, je sklenené zábradlie praktickou voľbou pre tých, ktorí chcú minimalizovať úsilie venované údržbe. I keď by sa mohlo zdať, že sklo nie je vhodným materiálom na zábradlie, skutočnosť je taká, že sklenené zábradlie využíva špeciálne tvrdené sklo, ktoré je odolné proti nárazom a vyznačuje sa mechanickou pevnosťou. To znamená, že aj keď zábradlie vyzerá elegantne a jemne, poskytuje bezpečnosť pre vás a vašu rodinu. Z hľadiska estetiky a funkcionality, sklenené zábradlie rozhodne oplýva výhodami.

schody

V porovnaní s inými alternatívami môže mať vyššiu cenu, no treba si uvedomiť, že ide o investíciu do hodnoty vášho domova. Sklenené zábradlie pridáva hodnotu a štýl kdekoľvek ho umiestnite. Pokiaľ máte záujem o konkrétnu cenovú ponuku pre sklenené zábradlie, neváhajte nás kontaktovať na čísle +421 918 973 211. Radi vám pripravíme individuálnu ponuku a zodpovieme všetky vaše otázky. Sklenené zábradlie nie je len estetickým prvkom, ale aj praktickým a bezpečnostným riešením pre váš domov. Obohaťte svoj interiér alebo exteriér skleneným zábradlím a užívajte si eleganciu a moderný dizajn s pocitom bezpečia.