Nezařazené

Senzuálna párová masáž v Bratislave

Tantrická masáž je nevšedným erotickým a relaxačným zážitkom, ktorý dokonale uvoľní vaše telo a myseľ. Privedie vás do úplne iného sveta pôžitku a vzrušenia. Predstavte si, že existujú aj druhy tantra masáží, ktoré sú určené špeciálne pre páry. Pôžitok si tak môžete vychutnať spoločne so svojou polovičkou a zdieľať tak jedinečné pocity a emócie, ktoré tantrická senzuálna masáž ponúka. Vychutnajte si jedinečnú privátnu atmosféru nášho salóna v srdci Bratislavy a príďte vyskúšať párovú masáž Bratislava.

Tantra rituál začína spoločným relaxačným kúpeľom, po ktorom nasleduje úvodný rozhovor a nadviazanie hlbšieho kontaktu s masérkou. Tu je príležitosť na vyjadrenie svojich vnútorných pocitov a napojenie energií. Po úvodnom rituáli nasleduje samotná masáž, ktorú vykonáva nahá masérka s pomocou masážnych éterických olejov s príjemnou relaxačnou a upokojujúcou hudbou v pozadí.

tantra spa

Masérka sa dotýka každej časti tela, vrátane intímnych partií. Tantra tak poriadne preverí vašu schopnosť vydržať a udržať svoje vzrušenie na uzde. Je to skvelým prostriedkom na spoznávanie vlastného tela a jeho limitov. O to zaujímavejší a intenzívnejší je to zážitok, keď vás pri tom môže sprevádzať a sprevádza aj partner. Takáto masáž vie prehĺbiť mnoho vzťahov a oživiť emócie a city, ktoré sa časom vedia aj strácať. Po masáži opäť nasleduje relaxačný kúpeľ a rozjímanie nad svojimi vnútornými pocitmi pri šálke bylinkového čaju. Celý zážitok má vynikajúce upokojujúce a relaxačné účinky na celé telo i myseľ.

párový kúpeľ

U nás sú vám k dispozícii profesionálne školené tantra ladies, ktoré sa postarajú o tej najpríjemnejší senzuálny zážitok. Na našich stránkach nájdete kompletný team, ktorý sa o vás v našom salóne vždy rád postará. Zarezervujte si svoju tantra masáž pre seba a svojho partnera či partnerku ešte dnes. Využiť môžete náš rezervačný internetový systém dostupný na našich webových stránkach, alebo si svoj termín viete dohodnúť pohodlne aj prostredníctvom telefonátu. Na našich stránkach tiež nájdete kompletnú ponuku masáže aj s jej trvaním a cenou. Viete si tak presne vybrať to, čo vám vyhovuje. Neváhajte a pocíťte silu tantry na vlastnej koži v našom profesionálnom masážnom tantra salóne.