Výrobky

Nadčasový dizajn vašej kúpeľne

Murované sprchové kúty sa stávajú čoraz populárnejšie v dnešnej modernej dobe. Walk-in sprchový kút ponúka väčší priestor a jednoduché čistenie po sprchovaní. Žiadne usadeniny vodného kameňa, ani odlupovanie či hrdzavenie plastových častí sprchy, sklenená zástena je bez rámu, inštaluje sa po celej výške a vďaka veľkému priestoru si môžete sprchový kút obohatiť o relaxačné pomôcky. Sprchovanie vo dvojici sa stane lákavejším. Sklenená zástena Lmmont ponúka presvetlenie sprchového kútu, otvorenosť priestoru a jednotnosť kúpeľne.

sklenená zástena

Sklo môže byť číre, matované, pieskované či grafosklo. Ak nie ste fanúšik jednotvárnosti a nebojíte sa experimentovať, práve pre vás je tu možnosť objednať si farebné sklo. To perfektne doplní dizajn vašej kúpeľne a navodí tak pocit súkromia a pohody. Sklenená zástena je vhodná aj do malých kúpeľní, pretože narozdiel od hotového sprchového kútu, jednoduchá zástena nemá dvere a tým pádom nemusíte rátať s priestorom na otváranie. To je tiež nevýhoda pre teplomiľných ľudí, keďže sprchový kút nie je uzavretý a nedrží sa tam teplo. Para uniká hneď von a tým pádom je tam chladnejšie, ako v bežnom sprchovom kúte.

sklenená zástena z číreho skla

Naproti tomu je vstup bezbariérový, ideálny prístup vedia oceniť starší ľudia, alebo ľudia s horšou pohyblivosťou. Sklenenú zástenu viete umiestniť do rohu kúpeľne, alebo do priestoru, čím vám vznikne vchod do sprchy z dvoch strán. Hlavica sprchy by mala byť v strede, aby ste zamedzili prílišnému striekaniu vody von a keďže sprchovú hlavicu a batériu bude vidno cez sklenenú zástenu, mali by ste sa tiež rozhodnúť pre dizajnový kúsok, ktorý bude dopĺňať celkový priestor. Sklenená zástena je aktuálny trend a praktická varianta sprchového kútu, ponúka luxusný a moderný dizajn vašej kúpeľne. Nadčasový vzhľad a jednoduchosť prevedenia, si zamilujú všetky vekové kategórie.