Nezařazené

Pásiky osvetia aj najtmavšie kúty miestnosti

Každý priestor je možné osvetliť hlavným zdrojom svetla, ale náladu skvelo ovplyvní aj vhodné umiestnenie doplnkového osvetlenia. Jednoduchý a rýchly spôsob inštalácie LED pásikov oceníme všetci a všade, kde túžime po útulnom priestore s osvetlením, ktoré ho charakterizuje a vystihuje, prípadne vytvorí náladu, ktorú momentálne vyžadujeme.

Pastelová hra svetiel

Strip, teda pásik, vyrobený LED technológiou, momentálne patrí k ťahúňom medzi svetelnými zdrojmi a stal sa populárnym medzi spotrebiteľmi. Do veľkej miery má na tom zásluhu aj variabilnosť LED pásikov, pretože vďaka ich konštrukčnému tvaru sa ľahko nainštalujú aj do miest, kde to s bežnými svietidlami nie je možné. Pásiky sa totiž lepia pomocou obojstrannej lepiacej pásky na spodnej strane pásika. Všetky obsahujú kvalitné SMD diódy, sú úsporné, šetria životné prostredie, Led pásiky majú dlhú životnosť a vyrábajú sa v troch odtieňoch bielej farby, neutrálnej, studenej a teplej, a tiež farebné varianty.

LED pásiky osvetlia aj menej tradičné miesta, napríklad rámy obrazov, zrkadlá, priestor pod policami a veľa iných miest. Zapnúť aj vypnúť sa dajú diaľkovým ovládačom, zmeniť nim môžete aj intenzitu svetla, dokonca sa dá urobiť aj mix farieb či efektov a prechodov medzi odtieňmi. Obchody ponúkajú najrozličnejšie farebné kombinácie, v prípade záujmu o farebný priestor si zabezpečte RGB a RGB-W pásiky. S nimi potom môžete čarovať s farebnou paletou svetielok všade tam, kde si zmyslite.

Strip v odtieni bielej farby

Interiéry sa vďaka týmto šikovným pomocníkom jednoduchou úpravou zmenia na originálny a veselý priestor, kde sa budú prelínať príjemné svetlá vo farbách, ktoré si sami namixujete podľa potreby či nálady a vnesiete jemné svetielka aj tam, kde to nebolo doposiaľ tradičné, čím získate úplne nový pocit z priestoru. Navyše ušetríte energiu, svietidlá vydržia dlho a budú rovnako výkonné ako ich predchodcovia, halogénové svetlá.