Nezařazené

Spa tantra Bratislava pre Vaše zmysly a telo

Kľud, pokoj, príjemná hudba, príjemné prostredie, krásna žena…Zažite relax v našich spa Tantra relaxačných priestoroch a príďte si oddýchnuť. Vypustite zo seba všetku negatívnu energiu a vymeňte ju za novú, plnú pokoja kľudu a pohody. Príďte si užiť kúsok raja na zemi a oddýchnite si u nás v prítomnosti krásnej a milej tantra masérky. K dispozícii máte možnosť výberu z viacerých špeciálne školených krásnych masérok, ktoré sa Vám budú venovať počas celej Vašej návštevy v našom salóne.

čistota a luxus

Ponúkame Vám relax v luxuse a pokoji, v príjemných priestoroch spa Bratislava Tantra, priamo v centre Bratislavy. Tu nájdete oázu pokoja a verte, že pokiaľ ste už zažili mnoho iných rôznych masáží, tantra masáže sú niečo úplne iné. Samotná Tantra spočíva v splynutí tela a duše. Pomôže upokojiť myseľ, nájde vo Vás to najlepšie a vyberie to na povrch. Tantra má liečivé účinky na telo a blahodarne pôsobí na dušu. Pomocou nej dokážete v sebe nájsť to, čo ste ešte nespoznali. Nechajte sa rozmaznávať a ponorte sa do príjemných momentov a chvíľ, na ktoré dlho nezabudnete. Keďže Tantra masáže sa vykonávajú na celom tele, je na mieste dodržať 100% hygienu, z tohto dôvodu Vám na začiatok tantra rituálnej masáže ponúkneme osobnú sprchu v priestoroch salóna. Táto sprcha zabezpečí dokonalú hygienu, no zároveň Vás v týchto krásnych a luxusne vybavených priestoroch sprchy príjemne naladí a povzbudí k nasledujúcemu dokonalému zážitku. Nechajte sa unášať príjemnou hudbou a vôňou a oddajte sa telu dokonalej masérky.

relax a pokoj

Tantra Vám poskytne to, čo ste ešte nezažili a vedzte, že po tomto zážitku si to budete určite chcieť zopakovať. S tantra masážami sa len tak skončiť nedá, pretože Vám dá omnoho viac, ako budete očakávať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste objavili spomínaný kúsok raja na zemi. Tantra je vhodná pre mužov rovnako tak, ako aj pre ženy. V prípade záujmu, nie je problémom objednať sa aj ako pár, kde si spoločne môžete s partnerom užívať tieto nenahraditeľné luxusné chvíle.