Nezařazené

Vitamín A – všetko pre váš zrak

Vitamín A https://www.zdravie-shop.sk/kategoria/vitamin-a/ je to najlepšie, čo môžete svojim očiam poskytnúť. Najlepšie je využívať jeho prírodné zdroje, nie vždy sa nám však podarí do organizmu dostať prirodzenou cestou potrebné množstvo na zdravý vývin nášho tela. Ide o vitamín, ktorý sa rozpúšťa v tukoch. Preto existujú rôzne doplnky stravy, obsahujúce aj vitamín A., vo forme práškov, kapsulí či tabletiek, kde však vzniká riziko zaťaženia tráviaceho systému. Kvapalná forma – bez pridania umelých látok – je skvelým spôsobom, ako si doplniť do tela tento nesmierne potrebný vitamín.

kvapky

Okrem vplyvu na zrak zásadne vplýva na rast buniek, kostí, zubov či imunitný systém. Ozdravuje a revitalizuje pokožku a môže byť významnou ochranou pred UV žiarením, ktoré môže byť z dlhodobého hľadiska nebezpečné. Vitamín A ocenia najmä ľudia, ktorí si často napríklad z pracovných dôvodov namáhajú zrak – príkladom je dlhodobá práca pri počítači. Na zrak negatívne vplýva aj vonkajšie prostredie, a preto treba tieto vplyvy eliminovať.

Zdravie shop.sk ponúka vitamín A v dvoch alternatívach:

  • GAL vitamín 30 ml kvapky za cenu 8,50 eur za ks
  • Energy Vitamarin 90 ks za cenu 15,10 eur za balenie

zrak

Tento prípravok tvorí výťažok vo forme rybieho oleja z morskej ryby pod názvom Engraulis japonicus. Obsahuje omega 3 nemastné kyseliny, ktoré podporuje činnosť mozgu a udržiava rovnováhu organizmu. Preukázateľne zamedzia priechodu stavom úzkosti či depresiám, ktoré sú často spojené s chronickým stresom, ktorému sme dennodenne vystavení. Prípravok významným spôsobom chráni srdcovo-cievny systém a predstavuje aj ochranu plodu počas tehotenstva. Energy Vitamarin pri správnom užívaní blahodarne pôsobí aj na duševné zdravie, vďaka čomu sa budete cítiť aj psychicky lepšie. Naše výrobky sú prírodné, nezaťažujú organizmus a sú vyrábané prostredníctvom šetrných technológií tak, aby boli čo najefektívnejšie. Urobte to najlepšie pre svoje zdravie a umožnite si prežiť krajší, zdravší a spokojnejší život. Vitamín A si môžete pohodlne objednať aj na našej webovej stránke.