Služby

Rýchla pomoc pre auto poškodené krupobitím

Počasie je nevyspytateľné a sila prírody sa nám niekedy ukáže aj spôsobom, ktorý nás veľmi nepoteší. Reč je o vozidle poškodenom krupobitím. Majiteľ takého vozidla ostáva nešťastne pozerať na škody spôsobenom na jeho aute a už v hlave prepočítava sumu, ktorú mu vyrátajú v servise. Rovnako nemilá je aj predstava niekoľkých dní bez auta počas jeho opravy. Auto je nevyhnutnosťou v každodennom živote väčšiny z nás a my si to veľmi dobre uvedomujeme. Preto prichádzame s ponukou opravy karosérie po krupobití, neopatrnom parkovaní, či poškodení cudzou osobou alebo iným vozidlom.

poškodené auto krúpami

Dĺžka opravy po krupobití závisí od rozsahu poškodenia, no približne 200 až 500 preliačin na celom vozidle opravíme v priebehu jedného dňa. Oprava, ktorú realizujeme, prebehne oveľa rýchlejšie v porovnaní s klasickým lakovaním. Finančná náročnosť opravy je eliminovaná pomocou využitia technológie PDR. Opravou vykonanou touto metódou auto nestráca na hodnote, nakoľko nie je považované za búrané. Na aute ostáva jeho pôvodný lak a nie je nevyhnutné lakovanie, brúsenie ani tmelenie. Zdá sa Vám to podozrivé? Nemusí. Technológia PDR je totiž schvaľovaná a dokonca preferovaná poisťovňami.

krúpy

Keď už viete, že opravu jednoducho vyriešime, zrejme rozmýšľate nad vybavovaním poistnej udalosti. Aj tohto bremena Vás zbavíme. Kontaktujte nás a celú poistnú udalosť vybavíme my. Ste majiteľom vozidla, ktoré potrebuje opravu po krupobití a zaujala Vás PDR technológia? V tom prípade nás, prosím, kontaktujte na telefónnom čísle +421 948 222 100 a dohodnite si s nami obhliadku Vášho vozidla. Následne nás navštívte na adrese Medová 8 v Prešove. Ak nie ste z Prešova, nie je to problém. Oprava totiž nie je nevyhnutne vykonávaná v mieste nášho sídla. Môžeme ju realizovať aj u zmluvných partnerov, ktorých máme po celom Slovensku. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať aj elektronicky, na e-mailovej adrese info@autopdr.sk.