Výrobky

Náhrada aviváže: Prečo vyskúšať talianske oleje do prania?

Bola raz skupinka žienok, nadšených a milujúcich talianske parfumy, čistotu a hebkú, zamatovo voňavú bielizeň. Vôňa im učarovala natoľko, že sa rozhodli sprostredkovať tento špeciálny zážitok aj ostatným ženám. Áno, jedná sa o talianske olejové parfémy do prania značky ESSENTIA, ktoré si dnes môžete zakúpiť už aj u nás na Slovensku.

prací parfémy

Niet nad čerstvo vypranú bielizeň! Je symbolom dokonalej čistoty. Príjemná vôňa prechádza domovom a prináša nádych pokoja a sviežosti. Ženy to milujú, muži obdivujú, deťom dodáva pocit istoty a bezpečia. Bežná aviváž ostane zvyčajne na oblečení len pár dní, no vysoko koncentrované oleje do prania s intenzívnymi vôňami olejových parfumov vyčarujú arómu aj na niekoľko týždňov. A použitie je úplne jednoduché.

Čo, ak som alergik?

Oleje sú 100 % prírodné a neobsahujú syntetické parfumy, konzervanty, ani nič podobné. Pokiaľ patríte medzi ľudí s alergiou či veľmi citlivou pokožkou, alebo máte niekoho s podobným problémom doma, nemusíte sa preto obávať. Pokiaľ nemáte alergiu na niektorú prírodnú zložku, čo si však hravo zistíte na zložení daného balenia, pokojne ich môžete používať aj vy. Značka ESSENTIA ponúka širokú paletu vôní, z ktorých sa dá vybrať. Každé pranie môžete použiť inú krásnu vôňu podľa toho, na čo máte práve náladu.

sada

Ako vôňu do práčky použiť

Je to naozaj veľmi jednoduché. Stačí naliať predpísané množstvo, ktoré sa pohybuje medzi 5 – 20 ml do priehradky na aviváž a hotovo! Nemusíte riediť vodou ani ničím iným. Práčka olej zriedi vodou sama a vy sa o nič viac starať nemusíte. Jedinečná vôňa do práčky prestúpi vlákna bielizne do hĺbky a bude už len príjemne tešiť vaše zmysly.

Zaujala vás téma olejov do prania? Chceli by ste vyskúšať originálne prírodné vône do práčky aj vy? Tak kliknite na linky a nájdete všetko potrebné pre objednanie vzoriek alebo celej sady.