Výrobky

Dôležité stretnutia

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku a na našich stoloch určite nebude chýbať nejaký ten aperitív na prípitok. Nový rok taktiež mnohí z nás budú vítať so šampanským v ruke. Alkoholické nápoje v minulosti aj dnes sú neoodeliteľnou súčasťou niektorých dôležitých momentov v živote človeka. Samozrejme ich konzumáciu by mal každý mať pod kontrolou a piť ich s mierou, aby ste si tieto radostné chvíle mohli naozaj užiť s rodinou či so svojimi priateľmi. Ako sa hovorí všetkého veľa škodí, a to platí aj o alkoholických nápojoch, ale určite to nikomu nemusíme hovoriť.

prípitok

Všetci to dobre vieme, avšak čo už veľa z nás nevie, je cesta akú musí prejsť dobrý a kvalitný alkoholický nápoj, aby sa dostal na náš slávnostný stôl. Pri dôležitej udalosti väčšinou siahneme po tom najlepšom, čo máme doma. Avšak málokto z nás si uvedomuje, aby bol náš pohárik naozaj kvalitný musí byť dodržaných množstvo podmienok pri preprave, ale aj pri ukladnení a plnení vášho obľúbeného alkoholického nápoja. My v Schoeller Allibert to našťastie vieme, a preto ponúkame svojim zákazníkom, ktorí vyrábajú kvalitné alkoholické nápoje jedinečné IBC kontajnery na predaj, vďaka ktorým si tekutina zachová svoju kvalitu, vôňu ako aj chuť počas uskladnenia aj prepravy.

IBC kontajner

Naše IBC kontajnery sú špeciálne vyvinuté na transport a uskladnenie tekutín, tak aby si zachovali všetky svoje vlastnosti aj čistotu. Naš Ibc kontajnery sú vyvinuté zo špeciálneho plastu tak, aby neprišlo do chemickej reakcie pri kontakte s tekutinou, taktiež, aby odolali poveternostným podmienkam, boli hygienicky čisté, a aby sa dali ľahko udržiavať. Naše IBC kontajnery sú ideálnou voľbou na transport ako aj dlhodobé uskladnenie. Pre viac informácií o IBC kontajneroch si kliknite na našu stránku, alebo zavolajte naším obchodníkom, ktorí vám radi poskytnú ďalšie informácie.