Nezařazené

Máte záhradku a chceli by ste si tam zriadiť domček?

Aj vy máte záhradku alebo si čoskoro chcete nejakú zadovážiť? To je skvelá správa. Určite vám prinesie mnoho krásnych dní v prírode a pri príjemnej a zdravej práci. Práca so zemou, resp. s hlinou je údajne veľmi prospešná aj pre naše telo a psychiku. Možno preto je to u nás veľmi príjemný zvyk a tradícia založiť si záhradku. Či už ste sa rozhodli len pre okrasnú záhradu alebo pre zeleninovú, prípadne kombináciu týchto dvoch, určite si budete chcieť svoju záhradu urobiť čo najkrajšiu a najlepšiu, aby ste si tam zároveň mohli vždy prísť aj oddýchnuť a nabrať trochu novej energie z prírody.

v záhrade dieťa

Pokiaľ by ste si chceli na záhrade zriadiť záhradný domček, máme pre vás tip! Mobilný dom Torino TW70 http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3933-torino-tw70/ by mohol byť ten pravý aj pre vás! Mobilný domček je sezónny a preto je vhodný práve pre záhradky alebo sezónne chaty v prírode. Je menší, ale má obývaciu časť, menší kuchynský kút so sporákom a grilom, spálňu a samozrejme sprchový kút aj s wc. V izbe sa nachádza aj vstavaný šatník na veci. No nie je to skvelá možnosť, ako si spraviť na záhradke perfektnú pohodu? Mobilný dom má komfort, ktorý len tak hockto na záhrade nemá. Veď prečo si chvíle nespríjemniť?

domček pri jazero v prírode

Určite to stojí za úvahu. Mobilné domy sú finančne dostupné, sú kompletne zariadené a dajú sa doviesť až na miesto určenia a nainštalovať kam ich chcete dať. Okrem toho sa mobilný domček dá použiť aj na bývanie. Konkrétne závisí od modelu, ktorý si vyberiete. Niektoré sú vhodné skôr na záhradu, lebo sú aj menšie, ale vyrábajú sa aj modely, ktoré sú 3-izbové a veľmi komfortné. S nejakými úpravami a izoláciou sa dajú následne používať aj na celoročné bývanie. Dôležité teda je, na čo chcete svoj mobilný dom konkrétne použiť. Skvelé je ako jednoducho sa k domčeku dá dostať, bez stavebných prác a veľmi komfortne a pohodlne rýchlo.