Nezařazené

Masáže plné erotiky

Tantra masáže sú jedinečnou príležitosťou ako si môžete oddýchnuť, skutočne zrelaxovať svoje telo a myseľ a konečne si kvalitne oddýchnuť od všetkého zhonu a náhlenia sa. V salóne Tantra Diamond Vás radi uvítame denne. Sme popredný tantrický salón, v ktorom nájdete bohatú ponuku tantrických senzuálnych masáží. Samozrejme, podstata tantra masáží je v každom druhu tantrickej masáže rovnaká a teda hneď na úvod masáže si užijete http://www.msmt.cz/vzdelavani/vysoke-skolstvi/zaklad-pro-stanoveni-poplatku-spojenych-se-studiem-5 namaste rituál, pri ktorom dochádza k vzdaniu úcty k telu a životu ako takému. Taktiež spôsob tantrických masáží je viac menej podobný, kedy základ tantrických masáží tvoria dotyky.

spa mydlá

A tu sa už pomaly rozbaľuje ponuka tantrických masáží, pretože nie je dotyk ako dotyk. Je pomerne veľmi dôležité, kam sú dané dotyky mierené, konkrétne na ktoré miesta na Vašom tele. Preto tu nájdete bohatú ponuku tantrických masáží, ktoré sú skôr ľahšie a jemné ako je to pri tantra masáži Tantra Classic. Jedná sa o veľmi jemnú tantra masáž, kedy sa s Vaším telom tantra masérka pohrá skutočne veľmi jemne. Vy si pri tomto rituály budete užívať skutočné pohodlie a budete iba prijímať novú energiu. Všetko bude v réžii samotnej tantra masérky. Pri programe Body Tantra sa môžete tešiť na intímnejšie a odvážnejšie dotyky, ktoré si užijete za pomoci voňavého masážneho oleja. Dotyky nahého teplého tela tantra masérky Vás naplnia novou energiou z jej nahého teplého tela a vy si tak, ako pri Classic Tantra môžete užívať blaho a prijímať túto energiu bez akéhokoľvek namáhania.

tantra masaže

No pri programe Vzájomná Boddy Tantra sa môžete do deja masáže aktívne zapojiť a užiť si skutočne blaženú vzájomnú tantra masáž. Zažiť vzájomnú Boddy Tantra masáž je jedinečný zážitok, pri ktorom pocítite hĺbku dotyku na tele nie len rukami, ale aj telom samotným. V ponuke nájdete viacero druhov tantrických masáží a je len na Vás, ktorú si vyberiete, no vedzte, že pri každej tantra masáži si užijete skutočný relax a blaho pre svoje telo ale aj pre dušu.