Výrobky

Vyberte si matrac Segum

Niekedy je dôležitejšie, aby bol náš spánok kvalitný. Množstvo ľudí sa počas noci budí, prehadzuje a bdie viac ako spí. Na to, aby ste ráno mohli povedať, že ste sa dobre vyspali, potrebujete hlboký, neprerušovaný spánok. Pokiaľ nemusíte vstávať k malým deťom, takýto kvalitný spánok by mal byť pre každého samozrejmosťou. Spánok je vo veľkej miere ovplyvnený matracov v našej posteli. Matrac do postele nemusí byť hneď najdrahší, aby bol aj kvalitný. Nemusíte kupovať predražené matrace, aby ste sa vyspali dobre. Musíte si vybrať matrac s vlastnosťami, ktoré budú vyhovovať vašim proporciám a typu vašej postavy. Na trhu sú matrace do postele rôznych typov. Najčastejšie sú matrace do postele rozdelené podľa materiálu, z ktorého je matrac vyrobený. S tým úzko súvisí aj tvrdosť matraca, ktorá je hlavným kritériom množstva ľudí pri kúpe matraca.

matrac

Penové matrace

Začneme penovými matracmi. Medzi ľuďmi sú najobľúbenejšie a nachádzajú sa vo viacerých domácnostiach. Penové matrace sú vyrobené z peny, ktorá môže byť rôzneho typu a kombináciou rôznych druhov peny majú aj penové matrace rôzne vlastnosti. Vo všeobecnosti sú však penové matrace mäkké a poskytujú spáčovi dokonalý komfort.

posteľ

Sú mimoriadne pohodlné a najmä memory pena vám dodá pri spánku pocit, že spíte na obláčiku. Penové matrace však nie sú pre každého. Pacienti s ortopedickými zdravotnými problémami by mali voliť skôr tvrdší povrch a stabilný podklad pre spánok. Ten im zabezpečí pružinový matrac. Pružinový matrac môže byť vyrobený z jednej veľkej pružiny alebo taštičkový druh pružinového matraca obsahuje viacero menších pružiniek, ktoré sú individuálne obalené mäkkou výplňou. Matrac by mal byť najmä kvalitný. A kvalitné matrace s odbornou pomocou nájdete u slovenského výrobcu matracov Segum. Navštívte Segum.sk alebo Matrace Žilina a vyberte si matrac podľa svojich snov.