Výrobky

Kompletné poradenstvo aj pre Vás

LED zdroj 12v 100w je šikovný napájací zdroj, ktorý je vhodný najmä na interiérové využitie. Napájacie zdroje sú skvelým pomocníkom pokiaľ ste milovníkmi LED pásikov. Napájacie zdroje by ste si však mali vždy poctivo vyberať a pri výbere si zároveň dať aj dobrý pozor aký zdroj nakupujete. Pokiaľ nemáte žiadne skúsenosti s nakupovaním napájacieho zdroja, tak určite neváhajte požiadať o pomoc pri výbere. Naša zákaznícka podpora je Vám neustále k dispozícií a poradíme Vám ohľadom všetkého. 100W výkon je skvelou voľbou pokiaľ počítate s maximálnym fungovaním na sto percent. Vzhľadom k veľkosti LED pásika Vám taktiež pomôžeme určiť aký zdroj Vám treba zakúpiť.

svetlo

S pomocou našej kalkulačky na výpočet príkonu LED pásika bude Váš výber o to zjednodušený. Ledprodukt.sk má pre každého širokú škálu produktov, ktoré Vám pomôžu nie len k dokonalému osvetleniu podľa Vašich predstáv ale zároveň aj ušetriť nie len na samotných produktoch ale v budúcnosti aj na ďalších výdavkoch. LED osvetlenie Vám prináša množstvo pozitívnych vlastností, ktoré si obľúbite. Začínajúc sa nízkymi cenami až po naozaj veľa možností typu osvetlenia. Od LED pásikov až LED pouličné svietidlá práve u nás zakúpite všetko. Príslušenstvo k týmto svietidlám, ako aj napájacie zdroje máme na sklade neustále.

osvetlenie

Zaujíma Vás ako funguje náš e-shop a objednávanie? Neustále našim zákazníkom garantujeme rýchle dodanie až priamo k dverám. Všetky produkty poctivo balíme a pred samotným zabalením a odoslaním aj testujeme, nech sme si istí, že vždy dostanete stopercentne funkčné produkty. V našom e-shope sa zorientujete naozaj rýchlo, pretože je naozaj prehľadný a všetko je rozdelené do svojich kategórií. Nech už potrebujete zakúpiť čokoľvek, s našou ochotou môžete vždy rátať. Sme tu neustále pre Vás a aj naďalej budeme robiť všetko pre Vašu spokojnosť.