Výrobky

Dosiahnuť kvalitu stavieb je snahou všetkých zúčastnených projektantov a realizátorov

Nároky na kvalitu stavieb rastú a každá novopostavená budova je pod drobnohľadom z hľadiska splnenia noriem či zákonov a predpisov, o dizajne a použitých materiáloch ani nehovoriac. Moderné materiály sú pre nás našťastie dostupné a aj architektov, ktorí sa chcú podpísať pod pekné stavby, je dosť. Ich snahou je aj povinnosťou je skĺbiť všetko do jedného celku, peknej stavby.

Detailné výkresy sú nutnosť

Predaj kvalitných materiálov, tvorbu konštrukcií a realizácie stavieb má na svedomí veľa stavebných spoločností, LM-MONT je jedna z nich. Svoje konštrukčné systémy na stavby nielen u nás dodáva od roku 2008, odvtedy prešla dlhú cestu a stala sa z nej dynamicky sa rozvíjajúca firma. Pochváliť sa môže kvalitnými produktmi JH001ADJ Lmmont z hliníka, skla či z nehrdzavejúcej ocele.

Technici tejto firmy sú na profesionálnej úrovni a ponúkajú všetko, čo sa týka poradenstva, projektov, servisu a realizácie stavieb. Hliníkové okná, dvere, ale aj sklenené steny, fasády, zábradlia z nehrdzavejúcej ocele na schodiská či balkóny, pergoly, zásteny, sprchové kúty a mnoho iných konštrukcií sú schopní zaistiť na každú stavbu v tej najvyššej kvalite.

Populárne sklenené konštrukcie prepracovali do moderných a funkčných riešení, ktoré využívajú a realizujú na novostavbách. Okrem klasických okien vytvárajú zo skla aj veľa rozličných systémov a konštrukcií, ktoré však musia byť aj bezpečné a vhodné na používanie ľuďmi, preto sa ich konštrukčné riešenia skladajú z množstva stabilizačných prvkov, napríklad tyčí.

Viac hláv má viac nápadov

K mnohým súčastiam sklenených konštrukcií patria prvky, určené na zaistenie bezpečného používania, napríklad JH001ADJ, zavetrovací regulovateľný set, ktorý firma vyrába z mosadze, v prevedení lesklý a matný chróm, pre spojenie sklo-sklo, v rozmere 350-500mm a tento prvok je určený hlavne pre sklo hrúbky 6, 8 a 10mm. Patrí k spojkám stabilizačných tyčí, bez ktorých by bola funkcia sklenených konštrukcií nemožná.